410352367_4eee00e46c

Новий навчальний рік – це завжди зміни.

Коли міняється погода і більшість часу доводиться присвячувати іншому,  може бути важко знову взятися до навчання після довгого теплого літа. Як підготувати і налаштувати себе до нового шкільного сезону? Ось декілька порад.

Готуйтеся до шкільного режиму поступово.

В останні дні літа поступово привчайте себе до ранішого прокидання. Для цього щодня вставайте на 20 хвилин раніше і раніше, аж поки не досягнете тієї години, коли треба прокидатися для школи.

Так само намагайтеся встановити режим прийому їжі – такий, який чекає на вас у шкільні дні. Так ваш організм запрацює, як годинник, і ви будете чудово почуватися.

Зробіть всі покупки.

Щоб не відволікатися і не бракувати чогось у вересні, серйозно поставтеся до шкільних покупок ще влітку. Спочатку обов’язково складіть список речей, які необхідно купити, за категоріями: одяг і взуття, канцтовари, книжки тощо. Роблячи покупки, насолоджуйтесь! Вибирайте зошити з гарними обкладинками, а ручки, якими хочеться писати саме вам. Це трошечки допоможе вашій мотивації до навчання.

Очистіть місце для нового.

Літо добре посприяло тому, щоб “очистити” ваші голівки для нових знань. Вам ж потрібно також очистити ваше оточення. У шухлядах та на полицях залишіть лише те, що точно будете використовувати у новому навчальному році. Все зайве варто сховати чи викинути. Також доведеться відкласти літній одяг та звільнити місце ля шкільного.

Так само варто очистити свій комп’ютер: звільнити якомога більше місця на жорсткому  диску, поприбирати на робочому столі, видалити зайві закладки браузера тощо. Якщо Ваш комп’ютер – зовсім новий, варто попіклуватися про встановлення всіх необхідних програм та оновлень до початку нового року. І перевірте наявність фарби у принтері!

Плануйте свій день та тиждень.

За зразком щоденника зі шкільними предметами корисним є планування решти часу та вихідних. Вибирайте найважливіші справи і розміщуйте їх на початку списку справ. Так само плануйте і свій відпочинок – не перевантажуйте себе з самого початку. Пам’ятайте, що найкращий відпочинок – це зміна виду діяльності (з розумової на фізичну і навпаки).

Дружіть зі своїми вчителями.

У будь-якій школі є вчителі, що чудово знають і викладають свій предмет, а також і надихають. Намагайтеся сприймати зустріч із вчителями не як катастрофу, а як можливість навчитися чомусь корисному і перейняти цікавий досвід. Будьте відкритими до спілкування з хорошими людьми!

Ставте високі цілі.

Яким би Ви хотіли побачити себе рівно через рік? Де б ви хотіли бути і що робити? Визначте для себе, яким би хотіли бачити своє життя і які кроки у цьому навчальному році треба для цього робити.

Дивіться у майбутнє позитивно.

Усе нове приносить з собою несподіванки і приємні зміни. Отже, очікуйте від нового року тільки найкращого: він точно буде особливим і дуже цікавим. Якщо ви матимете в голові саме такі думки, то перехід з літа у новий сезон відбудеться легко. Любіть зміни і зустрічайте їх з радістю!

 

А як ви сприймаєте початок нового навчального року? Чи виникають у вас якісь проблеми і як ви боретесь з ними? Цікаво було б почитати у коментарях.;)

_________________________________________________________________________

Інформація з досвіду, а також трохи звідси і звідси.

 

Світлина з Flickr.

Share Button

Анна Огойко

Привіт! Мене звати Анна. Я викладач української мови і розробник унікальних онлайн тренінгів до ЗНО. Я склала три ЗНО на 198, 199 і 199,5 балів, мої учні складали на ≤ 200!

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedInFlickr